سخن مدیرعامل

در دنیای امروز و با ورود آلاینده ها و مواد شیمیایی مضرکه در جنبه های مختلف زندگی ما داخل شده است ، بهداشت و سلامت پوست و مو بیش از پیش بعنوان ضرورتی غیر قابل انکار به نظرمی رسد.

در سرزمین ما، ایران نیز از گذشته های دور علاوه بر پاکیزگی، زیبایی و آراستگی همواره مورد توجه خاص همگان بوده است.

به همین منظور ما در شرکت سلامت اندیشان نور تصمیم گرفتیم تا با بکارگیری دانش روز دنیا و بکارگیری نوآوری و خلاقیت نخبگان ایران محصولی منحصر به فرد را در محصولات آرایشی و بهداشتی به شما ارایه نماییم.

طراحی زیبا،همراه با فرمولاسیون استثنایی،محصولاتی متفاوت (sevi) را پدید آورده است که در آن بهترین مواد اولیه از شرکت های پیشرفته این صنعت در دنیا بکار رفته است و با استفاده از رایحه بهترین ادکلن های روز دنیا،خاطرات زیبای شما را یادآور خواهد بود.

محصولی که می توانیم ادعا کنیم با کیفیتی تولید می شود که نه تنها در داخل کشور بی رقیب خواهد بود بلکه حضور پر قدرت در بازار های خارجی را به دنبال خواهد داشت.

Sevi محصولی متفاوت به شما ارایه می کند،محصولی که با تنوع زیاد و برای تمامی سلیقه ها،حسن زیبایی و طراوت را دوباره در شما زنده می کند.

این شرکت در نظر دارد در آینده نزدیک با ارایه کیفیت عالی،بهترین خدمات و بیشترین تنوع محصولات بتواند بهترین دوست و عضوی از خانواده شما گردد.